آموزش ریکاوری اطلاعات پاک شده + دانلود نرم افزار ریکاوری

ریکاوری حافظه داخلی مقوله ای است که افراد زیادی به خاطرش به من مراجعه می کنند.

چون خیلی راحت اتفاق می افتد که شما مخاطب، پیام، عکس یا فیلم را از روی گوشی پاک کنید.

همانطور که میدانید نرم افزارهای زیادی برای بازگردانی اطلاعات از روی حافظه RAM یا مموری کارت، فلش USB و یا هارد دیسک کامپیوتر وجود دارند. اما بحث اصلی اینجا حافظه داخلی گوشی است. حافظه داخلی مثل RAM و  یا فلش USB نیست که هنگام اتصال به کامپیوتر به عنوان یک درایو جداگانه شناسایی شود و بتوان به راحتی اطلاعات داخل آن را ریکاوری کرد. حافظه داخلی در آندروید تحت پروتکل MTP به سیستم متصل می شود و نرم افزارهای ریکاوری موجود قادر به شناسایی اش نیستند.

 

از آن گذشته، نرم افزارهای ریکاوری مثل easy Recovery یا recovery my files قادر به بازگردانی اطلاعاتی مثل مخاطبین یا پیام ها نیستند.

با همه این تواصیف چه باید کرد؟ آیا راه حلی وجود دارد؟ مثل همیشه پاسخ آری است!

 

مهمترین نکته و شاید سخت ترین قسمت ریکاوری حافظه داخلی بخش روت کردن آن است. جهت ریکاوری حافظه داخلی شما می بایست گوشی آندرویدی خود را روت کنید. حال اینکه روت چیست و چگونه می توان گوشی خود را روت کرد بحث مجزایی است که در یک آموزش جداگانه آن را خدمتتان عرض می کنم. اما در اینجا دو نرم افزار به شما معرفی می کنم که داخل گوشی نصب می شوند و قادرند حافظه داخلی را ریکاوری کنند.

 

 

۱٫ نرم افزار GT Recovery که می تونید از انتهای مطلب دانلود کنید

 

بعد از اینکه گوشی خود را روت کردید، این نرم افزار را نصب کنید. منوی نرم افزار را در عکس زیر می بینید. این نرم افزار قادر است عکس، پیام‌ها، مخاطبین، فایل های متنی، پیام های واتس اپ، رمز وایفای ذخیره شده در گوشی، لاگ گوشی را برای شما ریکاوری کند. این نرم افزار بهتر از نرم افزار بعدی عمل می کند.

 

 

GT-Recovery

۲٫ نرم افزار Dr.Fone Recovery که میتونید از انتهای مطلب دانلود کنید

این نرم افزار هم نسخه موبایلی دارد و هم نسخه تحت ویندوز. نسخه موبایلی آن فقط قادر است عکس ها و فیلم ها را ریکاوری کند. اما نسخه تحت ویندوز آن می تواند کارهای دیگری که نرم افزار GT Recovery انجام میدهد را انجام دهد.

 

 

dr.phone recovery

(عکس برای نسخه تحت ویندوز هست)

نکته پایانی که باید آن را مدنظر قرار دهید این هست که نرم افزارهای ریکاوری باید به حافظه داخلی دسترسی داشته باشند و این دسترسی فقط و فقط با روت کردن گوشی حاصل می شود. پس دنبال نرم افزارهای ریکاوری که بتوانند بدون روت این کار را انجام دهند نگردید.

 

موفق باشید.

 

 

GT Recovery
نوع فایل : apk
حجم : 5 مگابایت
پسورد : ندارد
دریافت
DR Fone Recovery
نوع فایل : apk
حجم : 8 مگابایت
پسورد : ندارد
دریافت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *